Ration Network | Emek Skyblock | Play.RationNetwork.com - Ada Eventi - Çiftçi Sistemi - Ejderha Eventi - Levelli Fırın - Minyonlar

xEfe

Kullanıcı
Katılım
17 Mart 2021
Mesajlar
13
Tepkime puanı
3
Puanları
6
Yaş
18
Konum
Turkey
Minecraft Sunucu Ip
Play.RationNetwork.Com
Minecraft Sunucu Adı
RationNetwork
Minecraft Sunucu Versiyon
1.8.X - 1.16.X
ration140.PNG
ractionnwgüncel-min.png

2017 Yılından beri Minecraft platformundaki mevcut hizmetimizi ve oyunculara en iyi oyun deneyimini yaşatma vizyonumuzu sürdürmekteyiz. Sunucu içerisinde barındığımız birtakım sistemler, göz kamaştıran haritalar ve deneyimli yetkili kadromuzla kalite standartlarımızı oldukça üst bir seviyede tutuyoruz. Burada yazacağımız metinler ve konu sadece bir ön tanıtımdır. Sunucumuzu tam anlamıyla anlamak, tanımak için ziyaret etmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde sistemlerimizi ve sunucumuzun içeriğini daha etkili şekilde deneyimlemiş ve tanımış olursunuz.

Sunucumuzun gelişim ve büyüme sürecinde oyuncularımızdan alacağımız geri bildirim çok büyük önem arz etmektedir. Sunucumuza dahil olan kişilerden gerekli mecralardan geri dönüşlerini gerek bu konunun altına gerek ise sitemizden açacakları destek talebiyle bekliyoruz.

Diğer sunuculara oranla oyuncu sayımızın ortalama bir seviyede olmasıyla beraber kendimize ait bizi bir süredir destekleyen ve arkamızda duran kitlemizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz zaman elbette birilerini bulacak, konuşacak ve oynayacaksınız. Tek başınıza yalnız bir şekilde oynamak bizim sunucumuzda pek olağan bir durum değildir. Gelişmiş koruma ve performans canavarı bir sanal makine ile siz oyuncular için en iyi oyun deneyimini arzuluyor ve gerçekleştiriyoruz. Yaşamaktan korktuğunuz performans sorunları bizim sunucu ortamımızdan her zaman çok ama çok uzaktı, temennimiz hala bu yönde ve olan şey de tam olarak bu diyebiliriz sizlere.

Play.RationNetwork.Com
 

Winklaar

nur zur info
Süper Moderator
Katılım
15 Ocak 2021
Mesajlar
13
Tepkime puanı
15
Puanları
6
Konum
Almanya
Güzel bir sunucuya benziyor gelip yakından görmek istiyorum başarılar :)
 

NurHp

Kullanıcı
Katılım
28 Mart 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Yaş
24
Konum
Bursa
Çok güzel bir sunucu tavsiye ederim.
 

WebAbisi

Kullanıcı
Katılım
4 Nisan 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
23
Konum
Alanya
sunucu cok guzel duruyor yakında gelip test için oynuyacagım kolay gelsin.
 
  • Etiketler
    emekskyblock minecraft server minecraft sunucu ration rationnetwork rationnw skyblock skyblockserver